ÖVRIGT / Diverse / Bok 9614003
*
nr 961 4003
Bok
Unger Twins, "Bland Hollywoods toppar", 1958, bland annat Anita Ekberg
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:16:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 15:41:55
1
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bok unger twins
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:53
-
4144 Bokhylla
Mahgony. Bredd: 150 cm. Höjd: 230 cm (3 delbara se..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:13
-
3062 Bokverk
Gerda Boëthius, "Zorn Tecknaren, Målaren, Etsaren,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:31
-
4166 Vitrinskåp
omkring 1900. Bredd: 59 cm, djup: 23 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:55
*
Bok
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4003
Bok
Unger Twins, "Bland Hollywoods toppar", 1958, bland annat Anita Ekberg
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 15:41:55 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bok unger twins
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:53 -
4144 Bokhylla
Mahgony. Bredd: 150 cm. Höjd: 230 cm (3 delbara se..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:13 -
3062 Bokverk
Gerda Boëthius, "Zorn Tecknaren, Målaren, Etsaren,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:31
-
4166 Vitrinskåp
omkring 1900. Bredd: 59 cm, djup: 23 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:55